تبلیغات
فروش کرم ضد چین و چروک سم مار - تفاوت کرم سم مار با دیگر کرم های ضد چین و چروک
منوی اصلی
فروش کرم ضد چین و چروک سم مار

با مصرف کرم ضد چین و چروک سم مار در مدت زمان بسیار کوتاهی شاهد اثرات معزه اسای ان در سفت شدن پوست درمان افتادگی و شفاف شدن پوست خواهید بود. ویتامین های e,c به کار رفته در کرم ضد جین و چروک سم مار به عنوان انتی اکسیدان های بسیارقوی عمل میکنند که با تحریک کلاژن تجدید سلولی  و افزایش جریان خون باعث کاهش فوری چین و چروک های پوست می شوند.

راز پشت سم مار این است که سم مار سبب فلج شدن ماهیچه‌ها می‌شود، یک ترکیب مصنوعی از سم مار سبب می‌شود موقتاً ماهیچه‌های صورت بی‌جان شوند. این کار مانع شکل‌گیری یا عمیق‌تر  شدن چروک‌های پوستی خواهد شد.


عکس


اگر می‌خواهید سم مار را به کرم یا مرطوب‌کننده‌ی فعلی خود اضافه کنید و تابه‌حال از آن استفاده نکرده‌اید بهتر است از پزشک خود مشورت بگیرید تا آن را با دیگر محصولات مخلوط‌کنید. سم مار را با محصولات پوستی متفاوتی می‌توان ترکیب کرد اما هیچ‌وقت نباید آن را با محصولاتی ترکیب کنید که خودشان نیز سم مار دارند زیرا می‌تواند به پوست شما آسیب برساند

قیمت کرم ضد چین و چروک پوست سم مار : 165/000تومان در واقع کرم سم مار کار لیفتینگ و بوتاکس را یک جا انجام می دهد و دیگر کرمها زیبایی دیگر مناسب این کار نیستند
درمان چین و چروک و افتادگی پوست و  رفع افتادگی و شل شدگی پوست و  مرطوب سازی و آبرسانی عمیق از مزایا و تفاوتهای کرم ضد چین و چروک سم مار نسبت به دیگر کرم های موجود  می باشد.